מגהצים נכון, מגהצים Tefal - המדריך המלא להתאמת המגהץ האולטימטיבי!

מכירים את זה שקניתם בגד חדש, ורגע לפני שבאתם ללבוש אותו הופתעתם לגלות שהוא התקמט לגמרי בארון?
אבל מה עושים מכאן זו השאלה המהותית - האם כל מגהץ יעניק לנו את הפתרון הדרוש ביעילות המצופה? ממש לא. נכון להיום, קיים בשוק מגוון עצום של מגהצים מתקדמים משלל מותגים ובמגוון טכנולוגיות ושיטות גיהוץ שונות, אולם לא כל אחד מהם יתאים לסוג הבד אותו אנו מעוניינים ליישר, ובשימוש לא נכון אנו עלולים אף לגרום להרס הבגד - שלא לדבר על חוויית גיהוץ נוראית. אז קדימה, בואו נתאים עבורכם את המגהץ האולטימטיבי!

פורסם בתאריך 18.7.2022


מגהצים נכון, מגהצים Tefal - המדריך המלא להתאמת המגהץ האולטימטיבי!

בשוק קיים היצע רב של פתרונות גיהוץ: מגהצי קיטור, מגהצי אדים, מגהצי אדים/קיטור אנכיים ועוד. אולם האם כולם יעניקו לנו חוויית גיהוץ ותוצאה זהה? התשובה היא לא.

1. השאלה המהותית שאנו צריכים לשאול עצמנו היא מהי תדירות הגיהוץ שלנו.
במידה ואנו מגהצים בתדירות גבוהה ומצפים ל-100% תועלת ותפוקה, המגהץ האידיאלי עבורנו הוא חד משמעית מגהץ הקיטור המסורתי ואף ומומלץ לבחור מותג פופולרי עם ביקורות מבוססות ומשובחות שימנע בלאי מיותר - מגהצי Tefal לגמרי יעשו את העבודה בשבילכם!
בדרך כלל, במגהצי הקיטור לא קיים מיכל מים מובנה - אלא הם כוללים בסיס חיצוני גדול בו תא אחסון בנפח גדול לאחסון מים, דבר המאפשר עבודה נוחה ומהירה יותר ועל כמות בגדים גדולה יותר.

2. במידה ואנו לא מרבים ללבוש ביגוד "יוקרתי" מדי המצריך גיהוץ מורכב בעוצמת קיטור גבוהה, או שמים פחות דגש על הופעה "מוקפדת" וגיהוץ לצרכים ביתיים - מגהץ אדים לגמרי יענה לצרכים שלנו ולטווח המחירים שלכם.
גם כאן - חשוב לבחור במותג מוכר ולא ללכת על האפוצייה "הזולה מדי" שכן, המגהץ לא יעניק לנו את התפוקה הרצויה ואף חלילה עשוי לפגום בבד.
לפני הרכישה, מומלץ לוודא שתחתית המגהץ עשויה מחומר גלם איכותי עם כמות חורים מספיקה לשחרור קיטור נכון, וללא חשש הידבקות לבגד.
מעבר לכך, ברוב מגהצי האדים ישנו מיכל המים המובנה בגוף המגהץ, כך שכמות המים מועטה וכף גם תפוקת הגיהוץ - ובמקרים של הספק נמוך מדי עשויה להיגרם דליפת מים מהמגהץ בשל חוסר יכולת להפוך את המים לאדים במהירות הנדרשת.
מותג Tefal מוכר בעיקר בשל איכות מגהציו המעולים - כך שבמידה ואכן מגהץ אדים הוא המוצר המתאים לתדירות הגיהוץ שלכם, מגהצי המותג יבטיחו לנו קנייה בטוחה וראש שקט לאורך זמן.

3. לאלו מאיתנו שממש "קצרים בזמן" ותמיד נמצאים במירוץ נגד השעון או לחלופין נזקקים למגהץ לעיתים רחוקות בלבד - קיים פתרון מהיר, יעיל ואף קומפקטי ונוח במיוחד לשימוש!
אנו מדברים כמובן על לא אחר ממגהץ האדים/הקיטור האנכי אשר החל את דרכו בחנויות הבגדים ופילס את דרכו לבתי אב רבים ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט.
המגהץ מהווה חלופה יעילה וזריזה במיוחד בהשוואה למגהצים האדים והקיטור המסורתיים, ומאפשר גיהוץ ללא צורך בקרש - אלא ישירות על גבי קולב הבגדים.
לצד יתרונות הרבים קיימים גם חסרונות: למגהץ מיכל מים קטן במיוחד המתאים לגיהוץ של פריטים בודדים בלבד ותוצאת הגיהוץ אינה זהה למגהצי הקיטור נייחים ולא מתאימה לבדים עבים וקשיחים מדי, אך לגמרי מספיקה לאלו המחפשים מקסימום יעילות במינימום זמן.
מגהצים מהסוג הזה אינם נפוצים בשוק באותה המידה שמגהצי הקיטור והאדים נפוצים, לכן, במידה ואנחנו מעוניינים ליהנות מהיתרונות הרבים שיש למגהץ להציע, מומלץ לבחור במותג בעל רזומה עשיר בתחום הגיהוץ בכלל ובתחום הגיהוץ האנכי בפרט.
Tefal נחשבים למומחים וחלוצים בתחום המגהצים האנכיים!


למה דווקא מגהצי Tefal?
נתחיל עם מגהצי הקיטור האנכיים:
יש כאלה שיכנו את מגהצי הקיטור האנכיים של Tefal בתור "שרביט הקסם" שמעלימה לחלוטין את הקמטים בהנפה פשוטה על גבי בד הבגד.
מגהצי הקיטור האנכיים היעילים הללו מאפשרים יישור מהיר ואלגנטי גם של הבדים המקומטים ביותר והם ולגמרי מתאימים לשימוש יומיומי.
הם גם נהדרים לריענון בגדים בין כביסות מכיוון שהם מונעים ריח והורגים עד כ-99.9% מהחיידקים.
מה שאומר פחות כביסות, כך שאתה משתמש בפחות מים -כלומר גם חיסכון כלכלי וגם שמירה על איכות הבגד לאורך זמן!
והכי חשוב, ניתן להשתמש בהם על כל בד ללא חשש לנזק, החל מהפריטים העדינים ביותר ועד לבדים קשיחים ומורכבים יותר לגיהוץ.
מגהצי הקיטור מתחממים תוך שניות ואינם דורשים קרש גיהוץ. תלו את הפריט על גב הדלת - או בכל מקום שתרצו - וממש בזריזות מבלי שתשימו לב הפריט יהיה מיושר עבורכם!
יתרון חשוב נוסף - בשל היותם בעלי תכונות קומפקטיות ונשיאה קלה במיוחד, הם לגמרי אידיאליים לשימוש בעת נסיעות, חופשות, פגישות וכדומה.

מגהצי קיטור - "מפלצת" גיהוץ סופר יעילה:
מגהצי קיטור הנייחים של Tefal מגיעים עם "נשק" נוסף, ואידיאליים עבור "מכורי גיהוץ" שמגהצים באופן יומיומי כמויות גדולות של בגדים.
מגהץ מחולל אדים עם מיכל מים חיצוני מאפשר לכם הרבה יותר קיטור עם אפשרות ויסות והרבה פחות מילוי מחדש - המשמעות היא פי שניים מכמות הקיטור לתוצאות מדהימות.
מגהצי הקיטור יעילים בהתמודדות אפילו עם הקמטים העיקשים ביותר וחלקם כוללים מערכת הגנה בלעדית לשמירה על הבד - גיהוץ בראש שקט.
בנוסף לכך, מגהצי הקיטור הנייחים מגיעים עם בסיס חיצוני ייעודי עליו ניתן להניח את המגהץ לאחר סיום הפעולה ולהימנע מסיכונים מיותר, ואף חלק מהמגהצים כולל אפשרות לגיהוץ אנכי.

מגהצי אדים - פתרון גיהוץ ביתי וזול:
כנראה שמגהצי האדים של Tefal יהיו הבחירה המועדפת עבור אלו המסתפקים בגיהוץ יעיל לעיתים לא תכופות מדי ובעלות זולה.
רוב מגהצי המותג כוללים מערכות לפיזור נכון של תפוקת האדים ולמניעת טפטופים אשר עלולים להזיק לבגדים בעת הגיהוץ ולהוביל לגיהוץ שאינו אחיד.
מגהצי האדים יחליקו ללא מאמץ על קרש גיהוץ, ויישרו קמטים עיקשים עד לגימור מדהים!

לסיכום,
בעולם שבו יש כל כך הרבה היצע ומגוון בשוק - אל תמהרו לרכוש את האופציה הראשונה "והזולה" שאתם נתקלים בה.
עצרו שנייה וחשבו לעומק על תדירות השימוש שלכם והייעוד לשמו אתם צריכים את המגהץ.
קנייה חכמה של מגהץ ממותג מוכר המתמחה בייצור פתרונות גיהוץ תחסוך לכם כאב ראש ובלאי מיותר ותעניק לכם עמידות לאורך זמן לצד שמירה על הבגד.

הידעת?
השימוש במגהצים החל מהמאה ה-17 באירופה במגהצים יצוקים מברזל.
המגהצים היצוקים נראו כמשולש מתכת כבד שאליו מחוברת ידית והיה צורך בחימום תחת המגהצים מראש תחת אש לפני כל שימוש.
גרסאות מאוחרות יותר - יוצרו מגהצי מתכת עם פתח רחב שלתוכו הוכנסו גחלים בוערות, וכאשר היה צורך בהאצת החימום פשוט נעזרו במפוח להבערתם מחדש.

מסר מהעורך

טיפ הזהב לגיהוץ מהיר!
על מנת לחסוך זמן יקר - רפדו את קרש הגיהוץ ברדיד אלומיניום הידוע ביכולתו להעביר חום בצורה מעולה, כך שהבגד יקבל חום משני צידיו ותיהנו ממקסימום יעילות!

חזרה למעלה

זה הזמן להצטרף לרשימת התפוצה

במשלוח הטופס אני מסכים לקבל לכתובת המייל שלי פרסומות ועדכונים מאתר לאסטפרייס.