נגישות בלאסטפרייס

נגישות באתר ובחנויות לאסטפרייס

אתר לאסטפרייס -מ.ח.אריה שמח לקדם את נושא הנגישות לאנשים בעלי מוגבלויות הן באתר האינטרנט והן בחנויות הפיזיות , בשירות הטלפוני באמצעות תפריט מונגש, שיחה בצ'ט וכו.
כל האתר Lastprice.co.il עבר תהליך הנגשה מסודר, וכל רכיבי ההנגשה המקובלים מוצגים בו .

הסדרי הנגשה בסניפים וקבלת קהל


מידע על רמת ההנגשה בחנויות אותן מפעילה לאסטפרייס מצוין כאן,

סניף תל אביב - מגדלי תל אביב נחלת יצחק 18 . קיימים שירותי נכים בקניון, אפשרות כניסה נגישה לחנות, חניית נכים קיימת בחניון, לולאת השארה - לא קיימת.
סניף חיפה- שדרות המגנים 5. לא קיימים שירותי נכים או שירותים כלל בחנות, אפשרות סיוע בכניסה לחנות , לולאת השראה - לא קיימת.
משרדי האתר - שדרות פל ים 2 וקבלת לקוחות המבקשים סיוע או אפשרויות מ וגשות בלבד . המשרדים ממוקמים בסמיכות לחנות ויכולים לשמש לקוחות המבקשים להפגש עם נציגי שירות או מכירה במקום המאפשר גישה נוחה דרך חניון מקורה עם חניית נכים, במתחם המשרדים חלונות הסיטי פל ים 2 , מעליות מונגשות, חדרי שירותים מונגשים בקומת הכניסה בו גם ממוקמים המשרדים . בניין ברוש קומה 0 .
מומלץ לתאם הגעה כדי שנציג מטעמנו ילווה את הדורש בכל סיוע למשרדי האתר .

הדרכות עובדים

לאסטפרייס מקיימת מעת לעת הדרכות ורענון בנושא נגישות, האתר, מתחם המשרדים, קבלת הקהל, והחנויות השונות . כל זאת כדי להעלות את המודעות בחשיבות הנגישות על כלל האפשרויות שהיא מציגה .

שירות טלפוני

המוקד הונגש וקיים תפריט נגיש ללא מוסיקה ובשפה ברורה ואיטית, ניתן גם לפנות ישירות לטלפון קווי שמספרו 04-6661632

דרכים ליצירת קשר

אמצעים נוספים / חליפיים ליצירת קשר .
ניתן לשלוח פקס למספר 04-8662505
לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת [email protected]
לפנות בצ'ט ווסטאפ עסקי למספר 052-6954804

רכז הנגשה

רכז ואחראי על תחום ההנגשה בלאסטפרייס: ליאור חמו טלפון: 04-6661616 דוא"ל : [email protected]

הנגשת האתר פרטים

אנו משקיעים רבות בהנגשת אתר האינטרנט ורואים חשיבות עליונה במתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו, לרבות לאנשים בעלי מוגבלויות. על פי נתוני הלמ"ס, חיים בישראל למעלה מ 1,600,000 אנשים בעלי מוגבלויות בדרגות שונות.

הנגשת אתרי אינטרנט מסייעת לאוכלוסיה הבאה:

אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
אנשים עם לקות שמיעה הזקוקים לכתוביות בזמן צפייה בסרט וידאו.
אנשים עם קשיים נוספים כגון: קשיי קריאה, בעלי בעיות הבנה, לקויי למידה ועוד.

אין ספק כי צריכת המידע מרשת האינטרנט הולכת וגוברת בקצב מדהים בכל רובד בחיינו. אתר אינטרנט נגיש יסייע בגלישה ובצריכת מידע ושירותים לאנשים עם מוגבלויות כמו גם לקהלי מטרה נוספים.

אנו משתמשים באתר זה ברכיב עזר (יישומון גרפי) להנגשת אתרים המשווק על ידי LiveDns ומיועד לסייע בהנגשת אתר האינטרנט על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0.

דגשים בהנגשת אתר האינטרנט

בהנגשת אתר אינטרנט זה שמנו דגש על יישום הסעיפים הבאים לפחות:
התאמה לקורא מסך, ניווט מקלדת, חסימת הבהובים, מונוכרום, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, הגדלת גופן, הקטנת גופן, גופן קריא, סמן גדול לבן, סמן גדול שחור, חלונית הגדלה, הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, תיאור תמונות, דילוג לתוכן מרכזי, דילוג לתפריטים

סייגים לנגישות

האתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. ייתכן מצב בו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים יכללו רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה מלאה ותידרש התערבות בקוד האתר. אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על יצירת קשר עימנו כדי שנתקן את הנדרש בהקדם האפשרי. כמו כן, ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שטרם הונגשו ואיננו יכולים להיות אחראים לתוכן צד ג', אך נשמח לקבל הערותיכם ולפנות לצדדים שלישיים ולהסב תשומת ליבם לנושא.

פנייה בנושא נגישות

פניות בנושא נגישות באתר האינטרנט שלנו, שאלות או הבהרות והצעות נוספות תוכלו להפנות אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני לכתובת: [email protected]

פנייה מהירה

שאלה? בקשה? הערה? אנחנו כאן! ונשמח להשיב לכל פנייה ביום העסקים הקרוב.

זה הזמן להצטרף לרשימת התפוצה

במשלוח הטופס אני מסכים לקבל לכתובת המייל שלי פרסומות ועדכונים מאתר לאסטפרייס.