מקררי 4 ו5 דלתות

מקררי 4 ו5 דלתות

כיצד בוחרים מקרר 4 דלתות?

מחפשים מקרר 4 דלתות מומלץ? הגעתם למקום הנכון!
מקררי 4 דלתות מורכבים מגוף מקרר המחולק ל-3 חלקים המכוסים ב-4 דלתות כאשר באזור העליון ממוקמים תאי הקירור, ובאזור התחתון (שברוב המקרים קטן ונמוך יותר מהעליון) ממוקמים תאי ההקפאה. חלוקה זו מסייעת לנו לאחסן את המזון באופן יעיל במיוחד על ידי הפרדה וסיווג מדפים ומגירות עם סוגי מזונות שונים. זאת בנוסף ליתרון ההפרדה בין תאי ההקפאה המאפשרת לשומרי כשרות או למפרידים מסיבות אלרגניות הפרדה מוחלטת בין התאים.
בזכות העיצוב הייחודי האסתטי והסידור הפנימי הנכון - מקררים 4 דלתות נחשבים לסוג המקררים המועדף בקרב בעלי משפחות עם מספר נפשות בבית, שכן זה משמש אותם כמקרר הראשי.

מה עלינו לקחת בחשבון?

כאשר ניגשים לרכוש מקרר לבית, יש לוודא תחילה מספר דברים:
1. גודל הגומחה/נישה (במידה וקיימת): בחרו במידות מקרר 4 דלתות הקטנות מעט מהגומחה שברשותכם. יש לוודא כי השארתם מספיק מקום (ס"מ בודדים) שיאפשרו פליטות אוויר מהמקרר.
2. נפח: לרוב, מקררי 4 דלתות יציעו נפח אחסון גדול יותר ממקביליהם אך יש לזכור כי יש להתייחס לנפח הנטו ולא הברוטו מפני שהחציצה וריבוי המדפים מנצלים משטח האחסון הפועל.
3. שיטות הקפאה: בשוק קיימות 2 שיטות הקפאה: - DeFrost במשך הזמן, נוצרת שכבת קרח על מקררים הפועלים בשיטה זו, לכן יש לנתק את המקרר אחת לתקופה, להפשירו ולנקות את השאריות. NoFrost "הקפאה יבשה", שיטה זו חדשנית יותר. כלומר, המקפיא מונע היווצרות קרח ע"י מנגנון חימום הנכנס לפעולה באופן אוטומטי וכך לא נוצרת לנו כלל שכבת קרח, הן על גבי המוצרים והן בתא ההקפאה. בשיטה זו, אין צורך כמובן להפשיר את המקפיא אחת לתקופה.
4. דירוג אנרגטי: כמו בכל מוצר חשמלי אחר חשוב לוודא את הדירוג האנרגטי של המוצר. הדירוג האנרגטי מעניק לנו אינדיקציה עד כמה המוצר שרכשנו חסכוני בחשמל ומה היעילות האנרגטית של המכשיר. הדירוג היעיל ביותר מסומן באות "A" ונחשב לחסכוני ביותר והדירוג הכי פחות יעיל מסומו באות "G" ומעיד על רמה נמוכה של יעילות וחסכוןבאנרגיה.
5. צבע: מקררי ה-4 דלתות כוללים ארסנל צבעים ססגוני במיוחד בהשוואה למקבילים, ככה"נ הגדול ביותר מבין סוגי המקררים השונים. במידה וברשותכם מטבח כהה/בהיר תוכלו להתאים מקרר מקרר 4 דלתות שחור או מקרר 4 דלתות לבן שישתלבו נהדר בנוף!

איזה סוגי מותגים כדאי לרכוש?

כיום, הן בשוק האינטרנטי והן בחנויות הסוחרים מוצעים למכירה מקררי 4 דלתות או ממבחר המותגים והיבואנים. מקררי 4 דלתות נחשבים ליקרים יותר בשוק, לכן אם כבר משקיעים סכום בלתי מבוטל, חשוב לרכוש במותגים בעלי שם ופופולריות בעולם הקירור שיעניקו לנו חיי מוצר ארוכים. בנוסף, מעת לעת מפרסמים יבואני המקררים אופציה להרחבת אחריות בתוספת תשלום סמלית פריבילגיה שתעניק לכם ראש שקט לזמן ארוך יותר!

מחפשים מקרר ממקפיא עליון מומלץ?

אנו ממליצים לכם לרכוש ממבחר מותגי הבית שלנו במחירים הזולים ברשת ובתנאי הרכישה הנוחים ביותר! בקטגוריית מקררי מקפיא עליון תוכלו למצוא מקררים איכותיים מבית BOSCH, Sharp, Blomberg, LG, Samsung, Haier, Electrolux ועוד..

הכירו מגוון גימורים של מקררי מקפיא עליון:

גם בגרסאות הבסיס, מקררי 4 דלתות מציעים רמת גימור גבוהה, ועיצובם אהוב במיוחד בקרב קהל הצרכנים בישראל. מעבר לכך, המקררים יודעים להציע את מגוון סוגי המותרות החל מברי מים משולבים יצרני קרח פתרון אידיאלי לחיסכון במקום על השיש שכן אין צורך בבר מים נוסף. בנוסף לכך, חלק ממקררי 4 דלתות הפופולריים מאפשרים חיבור לברז מים וכוללים מגירת ייצור קרח אוטומטית ללא מגע יד אדם!
אחת הסיבות שמקררי 4 דלתות פופולריים כל כך היא שרוב החיפויים המוצעים כיום בשוק הינם חיפויי זכוכית, כלומר תוכלו לרכוש מקרר 4 דלתות זכוכית שחורה, או בכל גוון אחר שיעניק למטבח שלכם ברק ונראות יוקרתית מעוררת פליאה.

מקררי 4 ו5 דלתות מקררי 4 ו5 דלתות
חזרה למעלה

זה הזמן להצטרף לרשימת התפוצה

במשלוח הטופס אני מסכים לקבל לכתובת המייל שלי פרסומות ועדכונים מאתר לאסטפרייס.