מקררי מקפיא עליון

מקררי מקפיא עליון

כיצד בוחרים מקרר מקפיא עליון?

מקררי מקפיא עליון/מקררי 2 דלתות "לאוהבי הסטנדרט". סוג המקררים הנפוץ ביותר בארץ, אשר ניתן למצוא כמעט בכל בית אב בשל מחירם הנמוך יחסית בהשוואה לשאר קטגוריות המקררים. מקררי מקפיא עליון כשמם כן הם חלל הקירור הגדול נמצא באזור התחתון ומסוגל להכיל בדרך כלל קיבולת גדולה יותר מאשר אזור ההקפאה אשר נמצא בחלקו העליון של המקרר. לרוב, בשל גודלם הסטנדרטי והיחסית קומפקטי של מקררי מקפיא עליון הם יתאימו במיוחד לבתים בעלי שטח מצומצם, מספר נפשות מועט בבית, דירות של זוגות צעירים/יחידים או בכלל כמקרר שני בבית.

מה עלינו לקחת בחשבון?

כאשר ניגשים לבחור מקרר שישמש אותנו ביום יום ויאחסן את המזון שלנו, להביא בחשבון מספר פרמטרים: 1. גודל הגומחה/נישה (במידה וקיימת): בחרו במקרר מקפיא עליון בעל מימדים חיצוניים התואמים את השטח שהוקצה עבורו במטבח להתאמה מקסימלית. לרוב, מקרר 2 דלתות מתאים לכל נישה סטנדרטית שמקצים מעצבי המטבחים. 2. ייעוד: האם מדובר במקרר ראשי, או במקרר עזר בבית? במידה ומדובר במקרר ראשי בחרו במקרר 2 דלתות בעל קיבולת ונפח מספיקים, מקרר מקפיא עליון 500 ליטר, או מקרר מקפיא עליון 600 ליטר בהחלט יכולים לעשות את העבודה. 3. מספר הנפשות בבית: בסופו של דבר, גודל המקרר צריך להתאים לכמות הפיות "שצריך להאכיל" בבית. כלומר, מקרר מקפיא עליון 220 לא יתאים לבית בו מגוררים 5 נפשות, זאת משום שלא יוכל להכיל כמות אוכל מספקת לעומת מקררים 500 ליטר שבהחלט יענו לצרכי משפחה ממוצעת. מנגד, מקררי מקפיא עליון בטווחים של 200-300 ליטר עשויים לגמרי להספיק לדירות סטודנטים, מעונות ודירות רווקים אשר לרוב נמצאים פחות בבית. 4. דירוג אנרגטי: במקררים בפרט, ובכל מוצר חשמלי אחר חשוב לוודא את הדירוג האנרגטי של המוצר. הדירוג האנרגטי הישראלי מציג לנו עד כמה המוצר שרכשנו חסכוני בחשמל ומה היעילות האנרגטית של המכשיר. הדירוג היעיל ביותר מסומן באות "A" ונחשב לחסכוני ביותר והדירוג הכי פחות יעיל מסומו באות ""G ומעיד על רמה נמוכה של יעילות וחסכוןאנרגטי.

איזה סוגי מותגים כדאי לרכוש

כיום, הן השוק האינטרנטי והן חנויות הסוחרים שופע במקררי מקפיא עליון או בשמם הנוסף מקררי 2 דלתות, ממבחר המותגים והיבואנים. על פניו כל מקרר מקפיא עליון, לא משנה מאיזה מותג יועד לעשות את אותה הפעולה לשמר את טריות המזון שלנו באמצעות שימוש במערכת קירור. אולם בפועל, לא כולם מצליחים לבצע את הפעולה לשמה נועדו. זאת בשל רכישה לא מוצלחת של מקרר מקפיא עליון מותג "קיקיוני" שבמהלך הייצור נעשה שימוש בחומרי גלם ירודים וזולים, או במקרה אחר יבואן שלא יודע להעניק שירות הולם למוצריו. אך אל דאגה! לאסטפרייס חרטה על דגלה לעבוד אך ורק עם יבואנים מבוססים אשר הוכיחו עצמם בשוק המסחרי הן בשל איכות המוצרים המיובאים על ידם והן בשל תודעת השירות שלהם.

מחפשים מקרר מקפיא עליון מומלץ?

אנו ממליצים לכם לרכוש ממבחר מותגי הבית שלנו במחירים הזולים ברשת ובתנאי הרכישה הנוחים ביותר! בקטגוריית מקררי מקפיא עליון תוכלו למצוא מקררים איכותיים מבית BOSCH, Sharp, Siemens, LG, Samsung, Haier, Electrolux ועוד..

הכירו מגוון גימורים של מקררי מקפיא עליון:

ככל שהעולם והטכנולוגיה צועדים קדימה, אנו נהנים מתוספות, פיצ'רים וגימורים חדשניים התווספים למקררי מקפיא עליון. לצורך העניין, כיום, ניתן למצוא מקררים בעלי פאנל בקרה והפעלה דיגיטלי מתקדם על גבי חזית המקרר, ברי מים משולבים בדלת המקררים ומאפשרים חיסכון במקום, ואף יצרני קרח אוטומטיים עם חיבור ישיר לברז המים. לאלו מאיתנו האוהבים שילוב טקסטורות וגוונים במטבח חלק מהיצרניות התחילו לייצר מקררי מקפיא עליון בעיצוב פלטות מתחלפות ייחודי המאפשר לשלב כמה צבעים, ולהתאים בכל פעם את גוון המקרר למטבח. לאוהבי הקלאסיקה, תוכלו למצוא בקטגוריית מקררי מקפיא עליון מקררים בטווח מחירים ורמות גימור החל ממקררים בגימורים הומוגניים פשוטים במאות שקלים ועד למקררים בייצור אישי הכוללים ציפויים יוקרתיים באלפי שקלים.

מקררי מקפיא עליון מקררי מקפיא עליון
חזרה למעלה

זה הזמן להצטרף לרשימת התפוצה

במשלוח הטופס אני מסכים לקבל לכתובת המייל שלי פרסומות ועדכונים מאתר לאסטפרייס.